Nowy organ administracji skarbowej
3 marca, 2017
Niedaleka przyszłość 2020 roku
17 sierpnia, 2017

Z Waszych reakcji i ocen wynika, że nasza pierwsza krótka filmowa produkcja spodobała się Wam z czego bardzo się cieszymy. Blisko 400 razy film “Wielki Miłośnik Motoryzacji” został wyświetlony na najbardziej popularnym serwisie YouTube.

Bardzo nas to zbudowało i zdecydowaliśmy się kontynuować nasze przedsięwzięcie dalej razem ze Zbyszkiem Koprasem. Nasz motoryzacyjny gość to bardzo znana osobistość w lokalnym środowisku pasjonatów klasycznych samochodów jak i motorów. W związku z tym postanowiliśmy, że kolejne odcinki Miłośnika Motoryzacji będą ściśle związane z tematem motoryzacji. Oczywiście nie zabraknie barwnych i niesamowitych historii prezentowanych pojazdów jak i Zbigniewa Koprasa. Mamy nadzieje, że kolejne nasze odcinki również będą cieszyć się tak dużym zainteresowaniem tak jak ten pierwszy, a może i większym. Kto jeszcze nie widział pierwszego odcinka serdecznie zachęcamy do obejrzenia i spotkania się z miłośnikiem motoryzacji Zbyszkiem Koprasem.

Odcinek I: https://www.youtube.com/watch?v=RRIKrltsuB0&feature=youtu.be

Pod koniec miesiąca opublikujemy drugi odcinek, w którym poznacie historie związaną z bardzo znanym polskim klasykiem, który jest w posiadaniu Pana Zbyszka 🙂
(fot. motofilm.pl)