Relacja z Polsko-Nigeryjskiego szczytu gospodarczego, Poznań, wrzesień 2017
12 października, 2017
III Edycja Warsaw Moto Show
24 października, 2017

W piątek 22 września mieliśmy okazję wziąć udział w pierwszym w Europie warsztacie BE YOURSELF! Misja 6.1 organizowanych na dachu poznańskiego INEA Stadionu. Zapraszamy na relację z tego niesamowitego wydarzenia!

Na początek trzeba powiedzieć kilka słów o prowadzącej. Niecodzienne warsztaty ze skutecznej komunikacji prowadziła Pani Joanna Janowicz doświadczony doradca biznesowy, który wspomaga menadżerów w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Dzieli się swoją wiedzą i praktyką wskazując kierunki rozwoju oraz możliwe strategie, które mogą zostać wykorzystane w codziennej pracy. Jest również trenerem komunikacji i prowadzi szereg warsztatów, szkoleń o tematyce wystąpień publicznych oraz motywacji. W swoim obszarze działa już od 15 lat i została uhonorowana nominacją do tytułu “Człowiek Roku BRIEF” za profesjonalną komunikacją podczas wielkiej imprezy sportowej Mistrzostw Europy UEFA 2012 w Fan Zone. Jako doświadczmy trener oraz doradca współpracowała z wieloma znanymi osobami w tym: Tomaszem Zimochem, Katarzyną Werner czy Dorotą Raczkiewicz oraz dużą rzeszą ludzi ze świata biznesu.

Warsztat, w którym braliśmy udział obejmował część teoretyczno-merytoryczną. Gdzie mogliśmy przygotować się do elementów praktycznych w tym autoprezentacji z wykorzystaniem stadionowego nagłośnienia i największych w Polsce telebimów sportowych. Po odpowiednim przygotowaniu i odprawy technicznej, mogliśmy udać w miejsce naszego celu czyli dachu stadionu. Tam każdy z uczestników odbył profesjonalną sesję z fotografem Lecha Poznań Panem Adamem Ciereszko. Oprócz tego na szczycie dachu cała grupa miała warsztat autoprezentacji pod okiem Joanny Janowicz.

Całe wydarzenie dostarczyło nam bardzo wiele pozytywnych emocji jaki praktycznych umiejętności komunikowania się. Otrzymaliśmy wiele funkcjonalnych wskazówek, możliwości kierunków rozwoju osobistego i biznesowego. Partnerem całego szkolenia był Magazyn Poznański Prestiż oraz Klub Kobiet Przedsiębiorczych.