Szkolenie na dachu INEA Stadionu
16 października, 2017
Strefa Płatnego Parkowania w Poznaniu? Załatwimy dla Ciebie identyfikator parkingowy!
13 stycznia, 2021

Już 23 października odbędzie się III edycja Warsaw Moto Show

To jedno z większych wydarzeń motoryzacyjnych na mapie Polski. Niesamowici goście, pokazy aut, kilka stref tematycznych to wszystko przez 3 dni będzie można zobaczyć wybierając się do Centrum – Warsaw Expo.

Targi moto to przede wszystkim premiery samochodowe. W tym roku organizatorzy przygotowali aż 82 premiery motoryzacyjne, a wśród nich takie marki jak choćby: Lexus, Volkswagen czy Ssangyong. Na pewno dużą gratką dla miłośników motoryzacji będzie pokaz Calibry Bimoto. Jest jeden z najszybszych pojazdów w Europie, który osiąga nawet do 2200 KM. Nie mogło również zabraknąć Strefy F1, gdzie Nicolas Hamilton opowie jak jego brat znalazł się na szczycie F1 oraz o swoim doświadczeniu w zawodowych rajdach. Dla fanów “wyścigów ekstremalnych” została stworzona Strefa Dakaru, gdzie posłuchacie historii dwójki zwycięzców tego wymagającego i bardzo prestiżowego wyścigu – Rafała Sonika i Judytty Kleinschmidt.

Dla sympatyków tuningu i wszelkich przeróbek będzie czekać Strefa Tuningu, gdzie zobaczymy około 100 najlepszych projektów tuningowych z całej Europy. Ponadto, zostanie rozegrany turniej car-limbo. Na terenie jednej z hali przygotowany zostanie specjalny tor do driftingu, gdzie zawodowcy m.in. Aleksandra Fijał i Kamil Dzierbicki pokażą swoje umiejętności.

Strefa Kobiet w Motorsporcie – to tutaj poznacie kobiety, które we krwi mają pasję do 4 kółek. Tuning, zawodowe wyścigi czy rajdy – dziewczyny pokazują, że moto hobby jest dla każdego.

Ponadto, będzie okazja, aby zobaczyć jak profesjonalnie okleić swoje auto. Air-ride – skaczący samochód w rytm muzyki wszystko jest możliwe, koniecznie do zobaczenia na własne oczy!

Przez wszystkie dni będzie również okazja do udziału w konferencjach, prelekcjach oraz testach motoryzacyjnych.
My już zacieramy ręce i nie możemy się doczekać 🙂 Do zobaczenia na Warsaw Moto Show!